اطلاعیه
سلام دنیا!

:: ::

Loading the player ...

درباره ما

درباره ما

Music loves به عنوان یک سامانه پخش موسیقی درخواستی آنلاین است که در تابستان سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد است. مطمئنا اگر از علاقه مندان دنیای موسیقی باشید ، یکی از مشکلات برای پیدا کردن جدیدترین و بهترین آهنگ ها قرار گرفتن در پیچ و خم ده هاسایت، تبلیغات و جستجوگر ها بوده است و دنبال راهی برای دسترسی و دریافت بی دردسر جدید ترین آهنگ ها بوده اید.تیم موزیک لاوز با پشت سر گذاشتن و رد کردن تمامی این  موانع ، آسان ترین راه ممکن برای دسترسی به روز ترین آهنگ ها را در اختیار کاربران قرار داده است. شما به راحتی می توانید از میان محتوای متنوع موجود در سایت، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آهنگ‌ مورد علاقه خود دست یابید و آن را بر روی تلفن همراه ، رایانه شخصی و تبلت دانلود کنید و از گوش دادن به آن لذت ببرید. 

 مفتخریم که می توانیم در قالب یک سایت خدمت نوینی را به شما کاربران ارائه دهیم. هدف ما از راه اندازی این وب سایت ارائه متفاوت ترین سایت موزیک درایران است. تیم موزیک لاوز به طور مستمر در حال گسترش و توسعه محتوا است. در اینجا کمیت و زمان اهمیت چندانی ندارد. 

 

ویژگی های ما 

آپدیت

در اینجا کمیت و زمان اهمیت چندانی ندارد. اولویت اصلی ما کیفیت و قرار دادن بهترین وجدیدترین موزیک ها در اختیار کاربران است.

سرعت بالا

سرعت بالا در دریافت آهنگ ها به واسطه‌ی استفاده از سرورهای قدرتمند و سریع 

رابط کاربری ساده

می توان به راحتی با چند کلیک به دنیایی از آهنگ ها به گزینه دانلود آهنگ ها دسترسی آسان داشته باشید.

اپلیکیشن موزیک لاوز

موزیک لاوز، ابزارها و بستر لازم برای استفاده از این سرویس را در اختیار کاربران خود قرار داده امکانات وویژگی های متنوع موزیک لاوز آن را به بستری مورد اعتماد برای کاربران فارسی زبان تبدیل نموده است . موزیک لاوز همچنین اپلیکیشنی به منظور راحتی بیشتر در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده است اپلیکیشن موزیک لاوز یک گزینه‌ی مناسب برای علاقه مندان دنیای موسیقی که از دستگاه های iOS و android استفاده می کنند.
جهت استفاده از سرویس موزیک لاوز بر روی ابزارهای هوشمند خود می توانید اپلیکیشن آن را از لینک های زیر دانلود کنید.

ما در یک نگاه

نصب اپیلیکیشن روی تبلت و موبایل

 

تعداد دانلود در ماه

 

دنبال کننده های شبکه های اجتماعی

 

بازدید موزیک ویدیو ها

 

ما در شبکه های اجتماعی